Şef Sarım


1982 yılında özellikle ağır sanayide kullanılan ve çok sık arızalanan elektrik motor sarım, bakım ve onarımını dünya standartlarının da üstünde yapma amacı ile kurulduk.

Uluslararası kalite standartlarına uygunluğu belgeli, doğanın ve canlıların korunması gerektiği bilinciyle hizmetlerimize devam ediyoruz.

38 yıllık tecrübemiz ve inovatif düşüncemiz ile farklı endüstrilerin ihtiyaçlarına en uygun çözümleri en kaliteli şekilde üretiyoruz.

AC / DC / EXPROOF Motorların Sarım ve Onarımı
Bobin İmalatı


Elektrik motor sarım ve onarımı sektöründe, mevzuat ve yasal şartlara uygun olarak faaliyet gösteren kuruluşumuz; Uluslararası Standartlar ve ilkeleri esas alarak kaliteli ürün ve hizmet anlayışını en üst düzeyde gerçekleştirmektedir.

Hedeflerle yönetim anlayışına, risklere ve faaliyetlerimizin çevresel etkilerine uygun olarak, kirlenme, yaralanma ve sağlık bozulmalarını önlemek için Kalite, Çevre, İş Sağlığı Ve Güvenliği konularında bir entegre yönetim sistemi kurmuş ve uygulamaktadır. Kuruluş olarak Çevre Yönetimi politikamız; çevre ile ilgili mevzuat şartlarını yerine getirmek, doğal kaynakları verimli kullanarak atıklarımızı minimum seviyeye indirmek, çevre kirliliğini önlemede uygulanabilir en gelişmiş teknolojileri kullanarak bu konuda performansımızı sürekli geliştirmektir. Politikamızın amacı; İleri teknoloji, bilgi ve deneyimle, elektrik motorlarının ve transformatörlerin sarım ve onarımı konularında hızlı ve kesin çözümler üreten ekibimizle, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerinin karşılanmasıdır. Dünya markalarının en kaliteli ürünlerini kullanarak, dikkatli, özenli ve minimum hata ile müşterilerimizin uygun fiyat, kaliteli üretim ve zamanında teslim beklentilerinin karşılanması temel prensibimizdir. Her kademede çalışan elemanların eğitilmesi ve eğitimin devamı sayesinde, entegre yönetim sisteminin sürekliliği esastır. Entegre yönetim sisteminin şartlarına uyma ve etkinliğin sürekli iyileştirilmesi sağlanacaktır